Firemní akce

Víme jak okořenit Vaši firemní akci nebo teambuilding! Zrealizujeme Vašim zaměstnancům a klientům jedinečný zážitek prostřednictvím řízení supersportu (luxusního sportovního vozu). Ze zpětné vazby našich firemních zákazníků víme, že zaměstnanci si jízdu maximálně užijí a zároveň jsou motivování k lepším pracovním výsledkům pro splnění svých osobních vysněných cílů.* „Buďme k sobě upřímní – v dětství většina mužů snila mít takové auto a většina žen snila o muži s takovým autem“ 🙂 Takže v čem Vám můžeme být nápomocní?
auta

NAŠE VOZY

KDE A KDY?

Firemní akci můžeme uspořádát přímo u Vás. Pro dostupné termíny nás prosím kontaktujte.

ZÁZNAM Z JÍZDY

Všem poskytneme záznam z jejich jízdy na paměťové kartě. Mohou se tak o svůj zážitek podělit se svými blízkými.

MALÁ VIDEO-OCHUTNÁVKA

JAK TO PROBÍHÁ

S námi neplatíte žádnou kauci ani pojištění, nepodepisujete žádné směnky, stačí si jen zarezervovat termín a pak si jen užívat stoupající hladiny adrenalinu. Po celou dobu jízdy je Vám k dispozici zkušený instruktor, který vše vysvětlí a především se postará o Vaši bezpečnost, abyste si mohli plnými doušky vychutnávat svou životní jízdu. Řízení není omezeno věkovou hranicí, jediné co potřebujete je řidičské oprávnění pro danou skupinu B. Pokud nemáte řidičský průkaz, nevadí! Zážitek si můžete užít s naším zkušeným instruktorem na sedadle spolujezdce.

UDÁLOST NA MÍRU

Společně vymyslíme individuální řešení, aby plně pokrylo Vaší představu o firemní akci.

 SPORTDRIVE.CZ 

Jsme nejdéle poskytující společnost těchto zážitkových jízd, a proto dokážeme zajistit maximální zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat! Více o společnosti ZDE.
Nahoru