Naše vozy

Ferrari 488 GTB

Objem motoru3 902 cm³ Maximální výkon670 koní (492 kW) Max. točivý moment760 Nm Zrychlení 0-100km/h3,0 s Maximální rychlost330 km/h
banner
Tento model byl poprvé představen ve Frankfurtu v roce 2015, představuje spojení dokonalého stylu, kreativního vkusu, vášně a špičkových technologií, pro které je Itálie jako národ dobře známá.
Jízda ve Ferrari vytváří symbiotický vztah mezi řidičem a automobilem, k ovládání automobilu bude řidič potřebovat jen volant. Jak je to možné?
Ferrari se inspirovalo přístupem Formule 1 a tak soustředila všechny důležité ovladače přímo na volant. Díky tomuto uspořádání je jízda bezpečnější a používání ovladačů rychlejší. Největší zajímavostí o projektu Ferrari 488 GTB je inovativní aerodynamický koncept nazvaný „Aero Pillar.“ Tato revoluční technologie vychází z intenzivního výzkumu a vývoje, kterým prošel model 488 GTB, a přináší úžasnou kombinaci stability a výkonu.
A teď něco k technickým parametrům. Ferrari 488 GTB je poháněno osmiválcem o objemu 3,9 litru, tento italský hřebec je poháněn koňskou silou s maximálním výkonem 670 koní, díky kterým udělá z 0 – 100 km/h za 3,0 sekundy. Nový motor V8 s dvojitým turbodmychadlem je namontován uprostřed v zadní části auta. Pokud máte rádi opravdovou sílu a adrenalin, tento model je pro Vás ideální, dokáže jet až rychlostí 330 km/h a to už je tedy síla.

Lamborghini Gallardo LP560-4

Objem motoru5 204 cm3 Maximální výkon560 koní (412 kW) Max. točivý moment560 Nm Zrychlení 0-100km/h3,7 s Maximální rychlost325 km/h
banner
Gallardo je na trhu od roku 2003, bylo pojmenované po slavném plemeni bojovného býka, většina kritiků se tomuto autu vysmívala ale nedlouho po uvedení na trh se ukázalo, že tato kritika byla naprosto nesmyslná, když se během prvních pěti let prodalo přes 7000 kusů.
Vzhled tohoto automobilu je specifický svým širokým a nízkým postojem, který je doplněn hranatými detaily a ostrými liniemi, které dodávají agresivní vzhled. Ale není to pouze o vzhledu. Tento styling je také funkční pro optimalizaci aerodynamiky. Interiér vozidla je kožený a působí velmi luxusně.
Přejdeme k technickým parametrům. Lamborghini vybavilo Gallardo 5,2 litrovým motorem V10. A soundtrack tvořený desetiválcem s výkonem 560 koní Vás dostane. Sílu tohoto býka na steroidech pocítíte už při nastartování a dostane se Vám pod kůži. Z 0 – 100 km/h se dostane za 3,7 sekundy a maximální rychlost je 325 km/h. Své označení LP560-4 dostalo díky výkonu motoru tedy 560koní.

Ford Mustang GT

Objem motoru4 951 cm³ Maximální výkon421 koní (310 kW) Max. točivý moment600 Nm Zrychlení 0-100km/h4,6 s Maximální rychlost280 km/h
banner
Rodina Ford Mustang má legendární historii od poloviny 60. let a je obývaná modely s různými osobnostmi. Styling je ikonický jako kdykoli předtím, americká retro atmosféra z něj jen dýchá. Navzdory technologickým pokrokům je Mustang stále stejně surový jako v minulosti. V tomto GT je zachován vzorec dvou dveří, i přes to že je čtyřmístné. Interiér vozidla je lepší než kdy jindy, evoluční design, který se vrací ke starým modelům ale zároveň je plně funkční. Palubní počítač Vám ukáže o autě vše co potřebujete vědět.
Mustang má dobrou ovladatelnost, což znamená, že je čilý a hbitý hlavně na klikatých silnicích. Čeká Vás tedy spousta síly a pohon zadních kol. Automobil je vybaven diferenciálem s omezeným prokluzem a jsou zde také volitelné jízdní režimy. Odpružení vozu přímo pohlcuje nerovnosti na cestách a proto je jízda v autě obdivuhodně pohodlná.
Můžete se těšit na osmiválcový motor o objemu 5 litrů a to už je velké lákadlo. Špičkový výkon 421koní Vás také nezklame a z 0 – 100km/h se dostanete za 4,6 sekundy. Tento motor je naprosto skvostný, stará škola se nezapře.
Nahoru